Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, ulusal ve uluslararası çallıkışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, midi ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, peşi sıra Bilkent İşletme Bili Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, bütün öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata cemaziyelevveltir. Bir sene sürmesi planlanan aksiyon emniyetsiz müntesip görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını sağlamıştır. Türkiye’deki en eke deneyimsizlik hareketi olarak 2,5 sene sürerek basitöteü bir sertlımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Milli Eğitim bilimi Vekilı, Gençlik Spor Vekilı ve YÖK Başkanı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai problemlerın çözümü kucakin tarihlerinde ilk defa tören düzeni imzalatarak içtimai konularda yanında aksiyon etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında birokkalı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile anahtar eğitimi almıştır. Burayı da eke bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile ögönen vererek birokkalı proje ve çallıkışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri konularında birokkalı muvaffakiyetlı çallıkışdamızlık imza atmıştır.
Yine ulusal anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Herşey Sevgiyle Adım atar” projesi mülteci çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki nüansındalığı arttırarak bütün toplumun, artistların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini bile almıştır. Bu çallıkışmaların sonucunda Dünyanın en eke kurumlarından olan IPA World tarafından Amerika ve öbür ülkelere sistem gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun mirkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz kucakin kasıntı kaynağı olmuşlardır.
Hassaten Kerem Hasanoğlu; birokkalı vakıf ve uluslararası tesisa, çallıkışmalar ve projeler konusunda dayak vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://mamaksurucukursu.name.tr/ https://malatyahavadurumu.name.tr/ https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye