Heets

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman mahal aldığından, sigaraya benzemekle yanında, anadan görme sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza aracısız konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, anadan görme sigaralardaki kabilinden yanma medarımaişetlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas yürekin bir alternatif olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak yürekin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en koskocaman duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme allıkışhunrizklarını tahrif etmek ve insanların elan az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek yürekin anadan görme sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine birebir olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanmaı yürekin mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamelat, dumanün yanması adına, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, anadan görme sigaralara göre elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak yürekin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, kullanmaı da yerel yasalara sınırlanmışdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in anadan görme sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün ferah ferah heets kullanmaı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden diğer duman ürünleri kabilinden bağımlılık yapıcı olabileceği dair uyarılar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı keyif örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve diğer keyif problemlerine münasebet olabileceğinden kuşku etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile münakaşa konusu olmuştur.

Bununla yanında, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin anadan görme sigaralara göre elan az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir kadem olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini anadan görme sigaralara alternatif olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çallıkışan eşhas yürekin yeğleme edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in anadan görme sigaralara göre elan az zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün kullanmaı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına birebir şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve keyif önerilerine birebir şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://mamaksurucukursu.name.tr/ https://malatyahavadurumu.name.tr/ https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye