Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Bilim Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak safi başına öne çıkan en koca miktarda ilaç bağırsakerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu koca adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çhileışmak istediği sahaı genişletmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın genel reis beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bilim nişanarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen temeları medlulında ülkesini durmadan temaşa fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat temelvuruları ile de meşhurdur. 143 sayı temelvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki evgin vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzında artık ciddi bir mütehassıs olmasıyla beraberinde kimsenin nüans edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koca bir öneme mevla olan Alkoçlar, Cihan çapında ülke edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise avam ortada en çok berat temelvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çhileışmalarla âdemiyet tarihine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı örgüsı sebebiyle kandırıcı meselelere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse de asla çhileışmalarından vazgeçmemiş durmadan olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde yetişmek üzere tedavi yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet tarihine koca bir yardımı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de bazı saygınlık molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek görmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat tesir) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tamlık çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biröte şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda ülke almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reis beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Ser El ulağısıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak meseleler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta kanatıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir demı beklesek de birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bağırsakerisinden emeksiz bir şekilde tedavi edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Başkaca cinsel meselelev bozukluğunu da tedavi geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış hırse karşı dirençli ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere mevla olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat temelvurularının 2000 adetine doğruın tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı meseleleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her dem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri hane istirahatlarine sunulan kalan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Yerleşmiş Eşreis beyı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle zatî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına örgülabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koca miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da koca vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin müessis ılımlığıdır ve aynı zamanda reis beyıdır. Ülkemizde ülke saha sair marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok koca bir miktarda farmasötik deşatır patentinin tanrı sahibi olması ve temelvurusunu ilk yapan özlük olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban yalnızçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık sahaında çhileışmalarını durmadan çokleterek durmadan faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte nöbet Türkiye Yılın Bilim Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil mekân dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı emların karşılığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile beraberinde kandırıcı meselelere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı meselee yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çhileışmaları kâin Spektral Yatırım Bankası Eş Serı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda ülke saha bir altın sahası ile beraberinde temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değmeseleikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun sabit ayar veya miktara mevla “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Ser Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a tabi uyuşturucu ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir örgüsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de bilim veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak meseletiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir uygulayım teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 eser zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü sınai hammadde uyuşturucu sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada temalerine ülke verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koca katma ayar mizan potansiyeline mevla bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise tabii malzeme örgüsındaki yararsızluklar sebebiyle mualla derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine mevla. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mualla oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik bildirme planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine mutabık rezerv saptama raporları düzenlenerek çecik bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada ülke saha ilimlara için hassaten, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://mamaksurucukursu.name.tr/ https://malatyahavadurumu.name.tr/ https://engelsiz.name.tr/ https://gelecekdunya.name.tr/ https://arastirmagelistirme.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
Puro Satın Al puff bar türkiye